Добили сина и дали му име Јаков  (22.04.2023.)

Пре него што смо ступили у брак долазили смо неколико пута у манастир Тумане да се помолимо за здравље мог супруга који је боловао од кронове болести.

Приликом прве посете пожелела сам да  добијемо дете, рекла сам супругу  да бих волела ако икада будемо добили сина дамо му име Јаков, он се одмах сложио са мојим предлогом. Два дана након нашег црквеног венчања октобра 2021. године поново смо дошли у манастир и тада нам је отац Теофил очитао молитву за пород и здравље.

Док је трајала молитва очи су ми стално биле пуне суза, а у души сам осећала мир, као и супруг. Отишли смо кући са вером да ће нам се остварити највећа жеља да постанемо родитељи. Након пет месеци, у марту 2022, десила се трудноћа. Два месеца пред порођај поново смо посетили манастир захвални, молећи се да све буде у реду до краја трудноће.

На нашу радост 25. децембра родио се наш син коме смо дали име Јаков.

Јован и Николета Јанковић, Београд