ИСЦЕЉЕН КАРЦИНОМ ДЕБЕЛОГ ЦРЕВА (16.07.2020.)

Мом супругу је 20. фебруара 2020, дијагностикован карцином на дебелом цреву дужине 7 см. и на јетри три упаљене жлезде које су биле знатно увећане. Доктори су му предлагали операцију, али је она увек из неког разлога била одлагана.
01.марта док сам била на послу у мени се јавио изузетно јак осећај да морамо да одемо у манастир Тумане, толико јак да сам изашла са посла и одмах смо кренули у Тумане и ту смо се молили. Доктори су одлучили да буде оперисан током недеље, међутим ја сам осећала да требамо опет доћи опет у манастир и опет се помолити, тако смо, 08. марта и урадили. Операција је извршена 13. марта 2020. године. Доктор је изашао из сале рекао нам је да ово није очекивао, све што се проширило на јетри се смањило и да је тумор уклоњен. Стигао је и хистопатолошки налаз који је показао да малигнитета више нема нити потреба за зрачењем.

Катарина Малићевић из Београда