Исцељен карцином главе ( 20.08.2020.)

Све је почело са несносним главобољама које су трајало дуго, некако су ми сви путеви били затворени да бих дошла до тачне дијагнозе и правог лека, нисам више могла да издржим болове и решила сам да дођем у Тумaне. У манастир сам дошла на прославу 630 године постојања манастира Тумана, ту сам била на молитви, кући употребљавала уз молитву уље из кандила Светитеља Туманских и од тада, тек после посте манастиру отвора ми се пут за решавање свог здравственог стања. У Нишу на магнетној резонци откривена су ми два тумора на мозгу. Успела сам да дођем до професорке др Данице Грујичић, која ме је оперисала 7. октобра 2019. године. Наставила сам да редовно користим уље и молилим се. Јуна 2020, на прегледу је константовано да више нема крацинома. Повремено ми се само јављају главобоље, данас сам дошла да се помолим и захвалим Светитиљима.

Верица Михајловић из Бора.