Трудом верника и поштовалаца манастира, у протекле три године Туман је значајно обновљен. У току је завршетак сале за народ, која нам је неопходна, посебно у зимским данима, јер и тада много људи походи светињу.

Захваљујући прилогу једнога брата из Београда, зграда је покривена и урађена је столарија.

Братство манастира моли све људе добре воље да помогну, јер обнављајући светињу- обнављамо себе. Свима који су несебично помагали и помажу ТУМАНЕ- ЂЕРДАПСКИ ОСТРОГ, нека Св. Зосим Чудотворац и Св. Јаков, дарују свако и изобилно добро.

Своје прилоге можете оставити у кутији за прилог у самом манастиру или уплатити на рачун манастира у Комерцијалној банци, са назнаком за обнову манастира ‎205-63156-61

МОЛИМО ВАС ПОДЕЛИТЕ ДАЉЕ