Светитељи помогли сину да спаси мајку од канцера (13.09.2020.)

Пре две године мајка ми је оболела и дијагностикован јој је канцер стомачне марамице. Због лоше здравствене слике нису је хтели оперисати. У том очају једина нада која ми је још остала био је Бог и Тумански Светитељи. Довео сам је у манастир Светитељима на молитву пре њене прве хемотерапије ( скоро годину дана је она одлазила на хемотерапије ). Из љубави према својој мајки нисам желео да одустанем већ је доводио више пута у манастир и молили се Светом Зосиму и Јакову... сва нада нам је била ту, као да смо осећали да ће нам помоћ доћи одатле. У фебруару 2020, скенер је показао да оно што пре тога није било могуће сада јесте, јел' се канцер повукао и створили су се услови за операцију. Мајка је успешно оперисана и више нема канцер. Данас сам дошао да се захвалим Светитељима што су ми спасили мајку.

Александар Јокић из Београда.