Исцељење тумора панкреаса (3.07.2022.)

16. маја 2022. године започела сам лечење хипертензије, том приликом ми је урађен магнет абдомена гђе је уочен тумор на глави панкреаса величине 20х11мм. Са тим налазом 13. јуна јавила сам се у Oпшту болницу Атлас у Београду гђе су ми заказали операцију за 28. јуни.
Читала сам раније о манастиру Тумане гђе се чита молитва за болесне и  изразила  жељу да прије операције  одем тамо. 25. јуна,  дошла сам у манастир гђе сам присуствовала два пута на читању молитве за здравље. Када сам изашла  из цркве пришао нам је један монах  коме смо испричали да смо дошли  да се молимо за здравље јер идем на операцију. Монах ме је благословио и рекао да ништа не бринем и да ће све бити у реду. 27 јуна примљена сам у болницу да се налази поново ураде и да ме припреме за операцију.
Магнет рађен 27. јуна показује да на панкресу не постојe туморске формације  и да операције неће бити. 1. јула дошла сам поново у манастир да се захвалим Богу и туманским Светитељима  на исцјељењу.
Бранка Јолџић Стојисављевић из места Трн код Бања Луке